Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Navron Platinum Explorer 7" -...

Zepo86 kérdése:

Navron Platinum Explorer 7" - USB billentyűzet és egér használata?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítenétek? Hogy tudok usb egeret /billenytűzetet használni a fent megnevezett tablet PC-hez? Hiába csatlakoztatom az eszközt. Nem ismeri fel. Kell esetleg hozzá valamilyen driver? ha igen, azt hol találom? Android 4.04 van telepítve. Nagyon köszönöm a segítségeteket.

2013. jan. 5. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is navon platinum 7em van ezena tableten miniusb van ehhez lehet egeret csatlakoztatni amúgy meg ez egeret nem tablethesz talàltàk ki nem jó hozzà bàrmilyen egér
2013. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cs.krisztián válasza:
Helló! ez engem is nagyon érdekelne mert vettem egy Android 7" billentyűzet tokot, de amikor rácsatlakoztatom a tabletre akkor nem csinál semmit, mintha nem is lenne rá dugva. Segítség! Esetleg kell valami driver, illesztőprogram vagy más billentyűzet kell?? Pls!!
2013. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BTcorp válasza:

Hát én ma "oldottam meg ezt a gondomat"


Kicsit brutális módon...


Alapvető gondom az volt, hogy a vásárolt GASIA USB bill. (android szerint ez a neve -0040:0e8f)) mini usbs verzió nem OTG csatis.


Megoldások: Tablet műtét -mivel nem akarok külső + kábeleket-


Szétbontottam a tabletet és az USB 4-5 -s (SENSE - GND) lábat rövidrezártam.


Még ez se volt elég, mert alapból az USB 1. lábon (táp - VSS) nem ad ki feszültséget, így ezt is forrasztóval kellett orvosolni.


Módja: Az USB 1. láb és az akkumulátor pozitív vezetéke (vastag piros) közé egy 1n4007-es diódát forrasztottam be (Anód az akkumulátoron)


Így megy. Észrevétel, kicsit jobban merül az akku.


Ellenőrzéshez a PLAY-ról letöltöttem az USB hoszt control programot.

2013. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!