Apple vagy Dell?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy tabletet. Én egy harmadik vagy negyedik generációs Ipadre gondoltam de apám a Dell "Dell Inspiron Duo" nevű vívmányát szorgalmazza ,mert egyszerre tablet és notebook is... nem tudunk dűlőre jutni. Ti melyiket vennétek?

2013. jan. 6. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a dellet venném mert 2 in 1.
2013. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tablet vs notebook? Az Inspiron Duo nem is notebook, inkább csak egy netbook.

Mire szeretnéd használni? Ha egy pc kell, akkor talán, de én akkor már egy jobb notebookot vennék. Szövegszerkesztésre jó ha van billentyűzet, de tabletként nem állja meg a helyét, se a kijelzője, se a mobilitása miatt (üzemidő, mozgó alkatrészek, merevlemez sérülékenyebb).

A kis Dellt elöször W7-el +Dell Stage árulták, az érintőképernyő kihasználhatósága csekély, most W8-al adják, ez már jobb, de felhasználói élményben azért az iPad jobb.

[link]


Gondolom van otthon számítógép, és második gépnek kell, ha a tartalomfogyasztás a cél, akkor iPad!

2013. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Dell nem egy tablet, viszont a tablet csak képek, videók nézegetésére és böngészésre jó, dolgozni rajta nem lehet. Neked kell tudnod, mire van szükséged.
2013. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dell
2013. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Multigod97 ***** válasza:
Ez a Duo ez sem egy jó tablet, sem egy jó gép.
2013. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dell.
2013. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!