Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 9 éves öcsémnek melyik lenne...

9 éves öcsémnek melyik lenne a jobb? Wii vagy Xbox 360?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk, hogy melyiket válasszuk. Ha tudtok mondani valami konkrétat, hogy szerintetek melyik lenne jobb, és miért?

2013. jan. 6. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Wii. Gyerekbarátabb játékok készülnek rá, kezelése is könnyebb egy gyereknek. Van egy 8 éves rokonom, aki néha átjön és PS3-azunk (ami ebből a szempontból ugyanaz, mint az Xbox), és valamennyire tudja irányítani, de azért eléggé szokott bénázni, még 3-4 év kéne neki, hogy belejöjjön.
2013. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ha hosszútávra terveztek xbox mert új játékok is jönnek még ki rá de én wii-t ajánlom mert jobb kisgyereknek és nem lustul el anyira
2013. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
wii, ha szereti a lövöldözős játékokat az a legjobb(pl cod) te célzol nagyon realisztikus főleg zapperrel
2013. jan. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9 éves gyereket ne a lövöldözős játékra neveljünk már most,Wii-re van elég gyerekesebb játék....:)
2013. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én azért mondok xboxot mert ott a kinect ami lehet plusz pénz de FŐLEG a gyereknek nagyon jó (sokat mozog tőle) arra is van pár aranyos kalandozós játék meg van sport is ami "megtanítja" sok sportágra is.
2013. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szerintem xbox kinectet
2013. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A Wii-re több barátságos,gyereknek való játék kapható,egyszerű irányítással. Gyereknek ez a jobb
2013. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia szerintem a wii az xbox kinec nem érzékeli annyira a mozgást mint a wii
2013. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
inkább a wii. gyereknek az való, nekem is az van (22 vagyok :D). komolyra fordítva a szót: xbox 360 és ps3 ne. csak az akció a durvaság meg a vér. ez megy. meg a szupergyors kocsik és nagymellű nők. én is szeretem a lövöldözős játékokat, de amit manapság művelnek a játékiparban, az nevetséges. egy szó mint száz, válaszd a wii-t, az a legjobb a gyereknek. van külön kicsi kontroller is, ilyen "mini" kiadás, kisebb, könnyebb is. olyat érdemes beszerezni hozzá, ha esetleg kényelmetlen lenne neki a rendes. "felnőtt" fejjel mi még mindig mario-zunk és összejárunk teniszezni, bowlingozni a haverokkal is, nagyon jó kis baráti, családi szórakozás a wii.
2013. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Wii -hihihihíííííí
2021. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!