Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha külső vinyóval játszom le...

Ha külső vinyóval játszom le filmeket LG tévén, akkor nincs házimozi hangzás. Mi a gond?

Figyelt kérdés
USB-és scartot átraktam outra, auxra kapcsoltam a dvd lejátszót, a külső vinyó lejátszón pedig kiválasztottam hogy külső hangszoró, de semmi. Már minden menüpontot átnéztem, próbálgattam semmi, csak akkor van házimozi ha dvd-re írom ki a dolgokat. Pedig szuper lenne 15-20 gigás filmeket rendes hangzással hallgatni. Ötlet?
2013. jan. 7. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2013. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A TV-d nem adja ki a hangot lejátszáskor a SCART-ra (Az enyém sem), a mediabox-ot kösd össze direktben a DVD-vel!
2013. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Közben leesett, hogy nem is mediabox-ot használsz, hanem egy sima külső meghajtót. A DVD nem tud USB-ről lejátszani? Mert az lenne az egyszerűbb.

Vagy megpróbálhatod egy 3,5 jack -> RCA átalakítóval a fülhallgató kimenetet rádugni a DVD-re, de vigyázz a TV hangerejével, mert torzítani fog!

2013. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, sajnos a dvd lejátszón nincs usb, szóval marad a második ötleted. Ahhoz viszont kell vennem egy hosszabb

ilyet.. ?

[link]


Mert a tévéhez csak egy egy nagyon rövidet adtak...

Akkor így összedugom a tévét és elméletben menni fog a dolby, ha auxra nyomom majd?

2013. jan. 7. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el az első választ.
2013. jan. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nem élek ilyesmivel, hogy lehetetlen meg hasonlók:)
2013. jan. 8. 15:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Szívesen máskor is, csak gondoltam nem sikerült értelmezni, de itt más gond lehet.
2013. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy eltévedve, az nem segítség ha leírod hogy "felejtsd el" ez egy nagyképű, pökhendi válasz. Te birtokában vagy (talán) annak a tudásnak, hogyan más módon lehetne összekapcsolni a dolgokat, de azt már nem írod le csak hogy felejtsem el a vágyamat:) Te az emberiség szemete vagy, tőled nem kell semmi:)
2013. jan. 8. 16:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért kár szenvedni vele, mert a füles kimeneten nem lesz surround hangzás, és elég nagy jel jön ki róla, valószínűleg torzítani is fog!
2013. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Aham köszi azért!

Megpróbálom lefotózni a dolgokat és úgy bemenni vele a médiába, rendes volt az eladó azt mondta ne vegyek még kábeleket meg semmi, vigyem be a képeket amiket csinálok hátha lesz ötlete mi lehet a megoldás. Amúgy meg ha valóban lehetetlen akkor nyilván be kell fektetni kicsit jobban anyagilag. Csak ugye ez a külső vinyó elég kényelmes dolog.

2013. jan. 8. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!