Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tegyek, hogy múkodjon?...

Mit tegyek, hogy múkodjon? (külső házban 2.5 sata merevlemez)

Figyelt kérdés

Vettem egy 320GB-os western digital 2.5 sta merevlemezt Ps3-ba, és fomrázni kéne pc-n FAT32-re, de az illesztés után, minden stimmel kivéve, hogy nem jelenik meg, mint meghajtó. vagy az olcsó Coolink ház nem jó, vagy a vinyó, vagy a gép, vagy isten nem szeret. Vki help!

Köszi előre!


2009. aug. 27. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Te magad megírtad a választ. Ránézel és azt mondod: múkodj!
2009. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kezdjük ott, h 320 gigát nem tudsz egyben fat32-re formázni, szerintem ott a gond!

181giga a max!

2009. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ps3-on formázd le ne pc-n
2009. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ha nem tudom formázni egybe, akkor hogy kéne csinálni

ps3mon próbáltam formázni, de nem talált merevlemezt, ha meg külsőről csatlakoztatom, lefagy...

2009. aug. 27. 20:46
 5/5 A kérdező kommentje:
most sikerült úgy csatlakoztatni kűlsővel, hogy nem fagyott le, de semmi változás
2009. aug. 27. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!