Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az XBox 360 átalakított hűtés...

Az XBox 360 átalakított hűtés nélkül valóban hamar elromlik?

Figyelt kérdés
Sokat azt mondják, hogy könnyen "3LED"-es lehet a készülék enélkül.
2013. jan. 8. 17:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Elég sok ilyen "3led" hibás készüléket látni vaterán.
2013. jan. 8. 17:47
 2/8 anonim ***** válasza:
A SLIM nem romlik el.
2013. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :D akkor az a simákra vonatkozik :D
2013. jan. 8. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
#2-t megerősítem, a Slim strapabíró, nem romlik el csak magától, a régieket fagyasztóban is tarthatod, akkor is elromlik, ha olyan kedve van.
2013. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gugu Gabor ***** válasza:
A régieknél mondjuk hogy a korai változatokra volt jellemző ez a hiba, az újabb már gyárilag módosított alaplapos gépekre nem nagyon. Egyébként én is a slimet ajánlom
2013. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A régieknél van ez a hiba a hűtést átalakítani nem kevés pénzbe kerül ám. Plusz olyat is hallottam már egy konzolos szakembertől hogy találkozott már olyan géppel aminek tévesen volt 3 led hibája és csak a gombot kellett cserélnie. Ez a régebbi típusoknál van, amiket mostanában árulnak meg gyártottak azoknál már nem. Plusz ott vannak a slim gépek azok is már elég jól bírják.
2013. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha egy flashelt, vagy RGH-s boxba, pendrivet dugok be, az arra rámásolt játékkal, lehetséges játszani vele? Csakmert egy olcsóbb, 4GB-os verziót néztem ki.
2013. jan. 8. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Kell hozzá merevlemez. Lehetőleg belső.
2013. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!