Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olyan problémám lenne, hogy...

Olyan problémám lenne, hogy minden adás tökéletesen működik, kivéve TV2; TV2HD; RTL Klub; RTL Klub Teszt; M1; M2; M1HD; M2HD. DIGI Tv-n. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=EIWb6B8kOh8&feature=youtu.be


Készülékem: SAMSUNG le40d550 nincs a TV elé kötve semmi. A kábel közvetlenül a TV-be csatlakozik.

Hívtam digiseket aztmondták nálam van a hiba. (tipikus ügyintézés) Most írtam nekik e-mailt arra ezt válaszolták:

"Amennyiben a digitális adásokat DVB-C típusú tunerrel ellátott televíziókészülékkel nézni, kérjük, a készülék beállításai között a szimbólum sebességet 6900-ról 6000-re legyen szíves módosítani."

Én próbálgattam kézibe megcsinálni ezt, de akkor pedig nem talált egy adót sem.

Ha automatában állítom be a 6000-et akkor pedig mintha semmit sem csináltam volna ugyanúgy mikor megnézem 6900-on van.

Aki tud segíteni hogy hol kéne mit beállítani az kérem segítsen!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 9. 11:42
 1/6 Nadetényleg ***** válasza:
Szinte az a csoda, hogy a többi bejön, mert Digi beltéri egység nélkül semmi nem szokott működni, hiába a saját DVB-C tuner. Engem is érdekelnének tapasztalatok.
2013. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na megvan hogy mi volt a probléma, legaláb is egyenlőre megoldódott. A két szoba előtt van egy elosztó onnan megy az egyik és másik szobába. Megcseréltem a két kábelt h melyik melyikbe mennyen, és most egyenlőre jó. A másik szobába mind1 mert ott egy régi Orion TV van. Annak is jó a képe most.
2013. jan. 12. 08:07
 3/6 A kérdező kommentje:
De az is lehet hogy megint csak rájött... mert szokott olyat h pár napra megjavul és utáne elkezdi megint.. Majd pár nap és kiderül (:
2013. jan. 12. 08:10
 4/6 Nadetényleg ***** válasza:
Az Orionon is bejön az adás?
2013. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen! azon is megy szépen
2013. jan. 14. 10:17
 6/6 Nadetényleg ***** válasza:
Ja hogy analóg a szolgáltatás, úgy értem, köszi!
2013. jan. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!