Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3D adás létezik már a UPC...

3D adás létezik már a UPC vagy a DIGI szolgáltató kínálatában?

Figyelt kérdés

3D tévé vásárlásán hezitálok, de nem tudom érdemes-e 60 ezerrel többet kiadnom egy ilyen tévéért.

Ha 3D adás nincsen még akkor csak néhány internetről letöltött 3D DVD-t tudnék nézni. Talán ezért nem is érdemes megvennem ilyen tévét. Ki tudja mennyi idő kell még mire 3D-ben sugározzák az összes adót.


2013. jan. 8. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem, hogy lenne, marad a filmezés.
2013. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-2 műsort adtak már az m1-en 3D-ben, Pl az olimpia megnyitót. m3D volt a neve. De ezenkívül még nem nagyon van/volt. Marad a letöltött 3D tartalom, vagy veszel egy BR lejátszót mellé.


"Ki tudja mennyi idő kell még mire 3D-ben sugározzák az összes adót."


Szerintem még egy 15-20 év.

2013. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a 3D miatt éri meg drágább tévét venni, nézd meg egymás mellett a a képüket, és döntsd el, hogy a minőségbeli különbség (meg a ki tudja, mennyivel több USB port, formátumtámogatás) megéri-e a felárat.

Amúgy a 3D nem egy nagy élmény, láttam Jégkorszakot 3D tévén, aranyos, ahogy a mamut orrmánya kilóg a tévéből, de ha csak emiatt vennéd, nem ér meg 60 ezret.

2013. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A 3d technológia csak átmeneti, nem fog kiforrni, sőt kifutóban van. Nem lesznek 3d-s adások, legalábbis a jelenlegi technológiával biztos nem. Semmiképp se ajánlom ezeket a tévéket, minden más szempont azonban nagyon fontos.

Ha majd minden adás/film 3d lesz, akkor negyedeennyibe fognak kerülni a készülékek, vegyél akkor.

Ké alapján dönts, illetve legyen rajta 2-4 hdmi és az usb nem elég, én beszopiztam egy sony tévét usb-vel, ami azonban szinte semmiféle video formátumot nem játszik le. DVD lejátszóval megoldottam, de akkor se az igazi. A képe azonban gyönyörű, tehát nem bosszankodok:)

Tehát NE 3D alapján dönts, azért ne fizess.

2013. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

3d halott. Ez a cikk a hozzászólásom után íródott:)

[link]

2013. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, akkor nem 3D tévét veszek. Kinéztem már egy samsung LED 102 cm-es tévét 150ért.

Köszi a tanácsokat.

2013. jan. 10. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!