Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudok több avi fájlt úgy...

Hogy tudok több avi fájlt úgy megírni, hogy a dvd-lejátszó folyamatosan, megszakítás nélkül játssza le?

Figyelt kérdés
A gyereknek töltögettem le meséket, zenéket, de nem szeretnék percenként a konyhából befutkozni,h elindítsama következőt( van pl ez a hülye gumimaci és csak 2-3 perces). Össze lehet vhogy fűzni őket? Már a lejátszón is próbálkoztam, de sajna nincs rajta ilyen funkció :( (Avi-s formátumban vannak.) Előre is köszönöm!

2013. jan. 12. 15:28
 1/5 anonim válasza:
VirtualDub nevű programmal lehetséges. Itt találsz részletes leírást, hogy hogyan kell [link]
2013. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Karesz6969 ***** válasza:

Vagy mindenféle program nélkül egyszerűen csak sorrendben - adsz neki sorszámot megírás előtt - teszed fel a lemezre és 1 könyvtárba (de könyvtár sem kell ha csak pl. avi fájlokat akarsz lejátszani egymás után)

Minden lejátszó még a legprimitívebb is tudja, hogy az egyik vége után a következő elejével folytassa a lejátszást és ez így megy egészen a végéig utána újrakezdi - ha beállítod ezt a funkciót a menüjében.

2013. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Már töltöm is a javasolt programot! :-)

A második válaszolónak: próbáltam a lejátszót beállítani, de ez egy felvevős Panasonic, és sajna csak abban az esetben ajánlja fel azt a lehetőséget, amit Te javasolsz, ha a felvétel magával a lejátszóval történik. Írott lemez esetében fel sem tünteti :(

2013. jan. 13. 22:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos azt írja ki, h divx-es , számára ismeretlen formátum :( Át kell konvertálnom? Eredetileg ezek mp4 formátumúak voltak, úgy lettek avi-ba átkonvertálva.
2013. jan. 14. 00:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, figyelmetlen voltam, a leírásban ott a segítség :) Köszönöm!
2013. jan. 14. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!