Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Inkább IPad 2 vagy IPad 3?...

Inkább IPad 2 vagy IPad 3? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ha van, akkor nektek milyen van, és mennyre jött be, mi nem tetszik benne? És mennyiért vettétek, és hol (hivatalos oldal vagy nem)? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. jan. 13. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Retina kijelzős iPadem van 32 gigás , nekem nagyon bejott , 600 eu-ért vettem
2013. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az 3-as, ugye? Nem vagyok valami nagy zseni ezzel kapcsolatban :-) Köszi!
2013. jan. 13. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ipad 2-őt már nem érdemes venni, kezd elavult lenni. Újonnan már az ipad 3 is kezd egyre ritkább lenni, mivel kijött a Retina kijelzős ipad 3 (vagy 4, kinek hogy tetszik). Szóval a legtöbb helyen már csak a retinásat lehet kapni.
2013. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Multigod97 ***** válasza:
mi az hogy a retina kijelzős ipad 3? annak már eleve retina kijelzője volt barátom :D
2013. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Idefigyeljetek!

Van: iPad (first generation)

iPad 2 (second generation)

új iPad (3th generation)

Retina kijelzős iPad / iPad Retina kijelzővel (4th generation)

2013. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Multigod97 ***** válasza:

a-a.

a 3. és a 4. iPad neve az (mind a kettőnek), hogy "Az Új iPad" vagy "The New iPad" (csak a honlapon az a neve,de ott sem mindenhol a boltokban nem: több hivatalos Apple Boltban is voltam)

2013. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1. és 2. kommentelőt kivéve nem lehetne, hogy inkább a kérdésre válaszoltok, és nem a nevén vitatkoztok?
2013. jan. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!