Hogyan szerezzek iPad 2-t?

Figyelt kérdés
A szüleim nem vesznek sosem ilyen drága ajándékot, nekem pedig nincs pénzem rá. Pénzt szerezni sem könnyű még, mert még csak 13 vagyok.Csak rendes válaszokat írjatok!!

2013. jan. 13. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
13 évesen minek neked iPad2?:) Szüleid jól csinálják, majd 3 év múlva kapsz egyet, addig menj le a játszótérre játszani a többi gyerekkel.
2013. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem az a kérdés hogy 13 évesnek kell e ipad. Kell neki hiszen szeretne egyet.

Viszont én is szeretnék egy ferrarit. Dolgozom, kapok pénzt is érte, de nem elég rá sajnos. Tehát nem is csorog a nyálam utána mert nem lehet.

Hasonló szituban vagy, a szüleid nem vesznek, neked nincs pénzed rá, tehát sehogy :)

2013. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Max egy 40 ezer körüli tabletet tudnál kisírni de 13 évesnek szvsz még az is túlzás.

Teló miért nem jó netezni?

2013. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam, csak normális válaszokat kérek.Az első és az utolsó válaszon kívül a többi természetesen normális volt, csak lehangoló :-(
2013. jan. 14. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha idősebb lennél akkor nyáron dolgozhatnál, de gondolom Bem nyáron szeretnél egyet hanem most. :) a másik probléma ezzel még a korod, amiatt ez kilőve.

Csak a szuleidnél lobbizhatsz iPadért. Segíts nekik otthon, csinálj meg házkörüli munkákat amit egyébként nem szoktál ( és persze 13 évesnek való) Mondjak szuleidnek hogy te akarsz egyet és hajlandó vagy otthon "dolgozni" érte. Beígérheted azt is hogy év végére kitűnő leszel minden tantárgyból. :)

Hátha sikerül.

2013. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
erre normális választ? mi honnan tudjuk? vagy adjunk neked pénzt rá? ha nem tudsz se kérni, se szerezni pénzt, akkor vársz, esetleg lopsz, de szerintem nem vagy annyira lecsúszott...egyébként meg felvágásból ne akarj iPad-et, mert azt útálják..nekem is iPhone-om van, de megdolgoztam érte, és nem kisírtam anyuméknál...meg nem is azért vettem, hogy elmondhassam, hogy van, hanem mert próbáltam mást is, és nem tetszett.
2013. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És te hogy szereztél iPhone-t?
2013. jan. 25. 07:16
 8/10 anonim ***** válasza:
úgy, hogy én nem 13 éves vagyok, hanem 20, és elmentem dolgozni.
2013. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A feleségemtől kaptam karácsonyra. :)

Az előző 4 iphonet ami volt pedig magamnak vettem. ;)

2013. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nem vagy fiatal hozzá! Én is szeretnék 2 éve és 14 vagyok, persze eddig én sem kaptam, mert a szüleim azt mondták, hogy egyenlőre tanuljak, és majd. De most 14 vagyok, 8.-os és ballagásra kapok iPad 2-őt . Nagyon várom már! Persze eddgi volt honnan neteznem, mert van telefonom, meg laptopom de imádom a tabokat.Szóval mondd a szüleidnek, hogy jó bizid lesz , és akkor hagy kapj ballagásra ! Én is így voltam :)))) És alig várom hogy megkapjam !!
2013. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!