Hogy vesz fel az az USB-s DVD-player, aminek csakis USB-re van recorder funkciója?

Figyelt kérdés

Tehát:


Van egy sima DVD-lejátszó, természetesen nem lehet a DVD-re felvenni, de most láttam először ilyet, hogy a jobb sarkán van egy USB-csatlakozó, felette meg egy piros gomb, hogy "record to usb".


Na oké, gondolom, ha bármit ide teszek (külső winyó, pendrive), akkor arra vesz.


DE!


1, Mégis ez milyen minőségben fogja rá venni? A DVD-nél is van kb 5 sűrítési lehetőség, hogy egy film 700 MB legyen vagy akár 4 GB is. Ennél ez hogy lesz? Milyen méretben fog venni? Vagy lehetséges, hogy a menüjében ez állítható?


2, Mivel ez egy sima PLAYER, nincs tv-koax csatlakozási lehetőség, azaz akkor a TV-hez nem tudom kötni? Akkor honnan vesz? Lehetséges, hogy ez a "record to usb" csakis arra szolgál, hogy egy már megírt DVD-lemezről átveszi nekem usb-n keresztül valamire? De akkor TV-műsort nem tud venni? Azaz kvázi csak átjátszik?


3, Ezen kívül SCART kimenet sincs rajta, bár ezt sztem még az RCA-kimenetekkel meg lehet oldani, hogy a TV scartjához csatlakoztatom (ilyen átalakítót már láttam, és ez van rajta).


Mi a véleményetek? Nagyon megtetszett ez a lehetőség, hogy külső winyóra vegyek, na de ezeket nem értem, és persze az üzletben se túl okosak ....



2013. jan. 17. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vélemény: RTFM
2013. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

bocs de ezt nem értem ...

esetleg valaki komolyabb?

2013. jan. 17. 09:31
 3/13 Golan Trevize ***** válasza:

Azon kívül, hogy írtál egy kisregényt, amiben semmi olyan információ nincs, ami alapján bármi konkrétumot lehetne mondani, valamint az előző hozzászóló elmondta a megoldást, azért ezt még kiemelném:


"A DVD-nél is van kb 5 sűrítési lehetőség, hogy egy film 700 MB legyen vagy akár 4 GB is."


Ez így, ebben a formában, bűdeletesen nagy butaság.

2013. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Golan Trevize ***** válasza:

Látom, nem érted az első választ.


[link]

2013. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hogy ma mindenki milyen okos ...


de miért is lenne hülyeség? megnéztem, és pontosan 5 féle módon lehet felvenni DVD-re, 5 különböző minőségben, és ennek megfelelően 5 különböző méretet jelent egy felvett film pl. hogy ebben most mi a hülyeség? .....


és bocs de egy ilyen 4betűs választ tényleg nem értek

2013. jan. 17. 09:57
 6/13 A kérdező kommentje:

jaahh értem, na ezt kb annyira imádom, mint a "barátod a google" c. benyögéseket, de ti tényleg nagyon értelmesek vagytok hallod ...


tudod a manualt csak akkor tudnám elolvasni, ha már megvettem. viszont addig nem veszem meg a dvd-t, amíg nem ismerem pontosan ezeket a dolgokat róla. írtam h az üzletben nem tudnak segíteni, még annyira se értenek hozzá ahogy láttam, mint én, szal katasztrófa na.

nem véletlenül írtam ki, de amúgy kb ennyi energiával már normális választ is lehetett volna írni ám ...

2013. jan. 17. 09:59
 7/13 Golan Trevize ***** válasza:

"és pontosan 5 féle módon lehet felvenni DVD-re, 5 különböző minőségben"


Nem tudom, hol néztél utána, de jól átvágtak.


DVD-Video szabvány két féle tömörítést (nem sűrítést, hanem tömörítést) ismer a képre, két féle FPS-et, FPS-enként 4 féle képméretet, ebből az egyik képméret lehet 4:3 és 16:9 is.

Ez eddig, akárhogyan is számolom, 20 féle lehetőség, és akkor még jönnek a hangsávok...

2013. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6: nem lehet normális választ írni, mert bármit írnánk találgatás lenne. Arra, hogy a DVD-ről vesz át kicsivel van csak több esély, mint ha random bitekkel írja tele a pendrive-ot.

Ha tudsz egy típust, akkor annak a manuálja a netről elérhető. Mivel típust nem mondtál mi sem tudjuk megnézni, hogy mi a helyzet.

Persze ne járulj hozzá a megoldáshoz, várj türelmesen, és ha szerencséd van, akkor találsz valakit aki:

1.) rátalál erre a kérdésre

2.) ilyen dvd lejátszóval rendelkezik

3.) ért hozzá valamennyire

4.) veszi a fáradságot és leírja neked, amit tudni szeretnél

(az érthetőség kedvéért: ÉS van a pontok között - bármelyik nem teljesül, akkor nem fogsz választ kapni)

2013. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Golan Trevize ***** válasza:

"tudod a manualt csak akkor tudnám elolvasni, ha már megvettem. viszont addig nem veszem meg a dvd-t, amíg nem ismerem pontosan ezeket a dolgokat róla. írtam h az üzletben nem tudnak segíteni, még annyira se értenek hozzá ahogy láttam, mint én, szal katasztrófa na.

nem véletlenül írtam ki, de amúgy kb ennyi energiával már normális választ is lehetett volna írni ám ..."


tudod, ennyi energiával, amit ebbe a pár sorba beleöltél, már vagy 40× leírhattad volna az eszköznek a márkáját és a típusát...

2013. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ay istenem, és tudod, ha tudnám a típusát, leírtam volna, esküszöm ...

Sony, ennyit tudok, de sajnos valami 15 karakteres modellszáma van, nem jegyeztem meg, de amúgy nem rossz ötlet, mindjárt megpróbálom neten megkeresni, hátha ráismerek

2013. jan. 17. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!