Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik néha pár...

Miért nem működik néha pár billentyű?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve vettem észre, hogy a laptopomon nem működik elvétve néhány billentyűzet (ö,ü,ó,p,ő,ú,é,á,ű,-). Már kitakarítottam alatta is rendesen, de sokszor csinálja ezt és nem tudom mi lehet az oka. Ha sokat nyomogatom erősen, akkor általában jó szokott lenni, de van, hogy úgysem. Valaki tudja ez mitől lehet?

2013. jan. 18. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pontosan ugyan ez volt a problémám. Billentyűzet csere oldotta meg (sikerült újat vennem kéz alól).

Nem akarták gariban megcsinálni. ( 3 hónapos volt ) arra hivatkoztak, hogy nem rendeltetésszerűen használtam. Persze a régi laptopom (4 éves) kutya baja a billentyűzetnek.

2013. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az enyém már három éves, de még augusztusig van garancia. Csak ha bemegyek és kipróbálják ott, akkor 100% hogy rendesen fog működni és nem foglalkoznak majd vele. Neked milyen géped van? Mennyibe kerülne egy billentyűzetcsere?
2013. jan. 18. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem Asus-hoz kellett, a régi meg HP.

Elég jutányos áron jutottam hozzá 8 ezer volt újonnan.

Expressz.hu-n találtam az emberre.


Van rá esélyed, hogy nem foglalkoznak vele. Érdemes lenne megkérdezned megvárható-e a csere. Nem olyan ördöngösség nekik kicserélni pár perc alatt.

2013. jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2013. jan. 18. 23:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen géped van?


Ha pesti vagy, frangepán utcában van jó albacompos szervíz.

MSI, Asus, HP gépeket gari alatt ingyenesen javítanak.


[link]


Soha nem volt velük bajom.

2013. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dell Vostro 1015
2013. ápr. 19. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!