UPC-k van es elvettek az eurosport 2ot voltam bent a cegben is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
elvettek az eurosport 2ot voltam bent a cegbe azt mondjak h megvan scak ki kell keresni,van 10 eurosport abbol 6 kodolt 4en pedig nincs jel és egyikse megy,esetleg az segitene ha megmozgatnam az antennat? pls help :) sürgos lenne mert ma jaccik a bayern :DD

2013. jan. 19. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és azt hogy? :)
2013. jan. 19. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik városban laksz?

Elvileg a digital gold csomagban található, desktop box vagy DVB-C tuneres tévével fogható.

A programhely száma: 157

Analóg vevővel tényleg nem lehet venni ezt a műsort.

2013. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szlovakiai vagyok es csak azt mondták h keressem ki a musorok kozott ahol nincs!!!! (vagyis van csak nemmegy) mert ha beviszem akkor kell fzetnem és én azert nem fogok fizetni hogy ők elvettték ....nem normálisak......ők elveszik és még én fizessek érte? -.-
2013. jan. 19. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Aha értem akkor másik csomagba rakták át az eurosport 2 öt hát igen ha nézni szeretnéd kikeled sajna válltani azt a csomagot ami tartalmazza vagy nemnézed azt az adot mint én is szeretnék nics várok hátha egyszer lesz ennyi
2014. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!