Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezek a JBL hangfalak alkalmas...

Ezek a JBL hangfalak alkalmas e garázsba, kissebb terembe? A többit lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék venni 2db JBL jrx 125ös sorozatú hangfalat. Itt a link: [link] a garázs mérete: 5.80×3.75 Belmagasság: 1.85×2.75(igazából nem értek ezekhet az adatokhoz.öregapám az mester ő mondta. :D) Tehát ezek a hangfalak alkalmasak e házibuli vagy valami hasonlóra, ilyen garázsba. És ha nem akkor mire alkalmasak ezek a hangfalak. Előre is köszönöm a valászokat. Ha valami adatok szertnétek még akkor csak irjátok :) :)

2013. jan. 20. 00:50
 1/4 anonim válasza:

Hát ha bontani szeretnéd a garázst akkor arra tökéletes.: D

Ezek már eléggé "profi" PA hangfalak, szóval ha egy ilyet szeretnél akkor kell hozzá egy combos végfok. Szóval azt is kalkuláld bele hogy ez egy passzív hangfal. De amúgy a JBL hangfalak nagyon jó minőségűek, én annak idején szerettem velük dolgozni.

2013. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beltérre ez bőven elég, plusz igény szerint egy mélyláda.

[link]

2013. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem esetleg milyen végfok kéne hozzá? :D ibiza AMP.600 elég? 2.válaszoló: nekem ehez hasonloak vannak csak 300 wattosak de nem igazán küldi neki.. :/ a mély gusztustalan rajta :D
2013. jan. 20. 12:30
 4/4 anonim válasza:
az ibiza amp-ot felejtsd el!!! a felét se adja le ami rávan írva
2013. márc. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!