Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hibát jelezhet ez a...

Milyen hibát jelezhet ez a bluescreen (kékhalál) üzenet?

Figyelt kérdés

A laptopom minden előjel nélkül leáll időnként.

Nem tudom mi lehet a baj, nem nagyon értek hozzá.Egy hónapja lett telepítve az új Win 7.

Ekkor ezt a kékhalál üzenetet kapom.Állítólag ki lehet nyomozni belőle hozzáértő tudással, mi lehet a tényleges ok.

Vajon ha újratelepítem a rendszert, az megoldja a problémát?


[link]



2013. jan. 20. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

hozzáértő gúgliba való beírással

[link]

2013. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#2:


Ismét egy nagyokos, aki nem nézi meg, mit dob ki a gugli, ráadásul a kérdéshez is hülye.


Itt az érdekes az error code, aminek az msdn bugcheck oldalain lehet utánanézni (erre már érdemes ráguglizni). Sajnos jelen esetben nem mond sokat, az elemzéshez kéne a minidump, amit ilyenkor a gép lement a merevlemezre. Itt van róla infó:


[link]

2013. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha ennyire irritál, miért válaszoltál, nem kötelezett rá senki!Bocs ha hülye vagyok hozzá, tudod van jobb dolgom is a kékhalál ismeretanyagának elsajátításánál.Ha tudnám a megoldást, vagy értenék hozzá, nyilván nem teszem fel a kérdést.Rendben van hogy nem tudom mit jelent, nem is néztem túlzottan utána, mert sem időm, sem idegrendszerem nincs hozzá.Ahogy leírták, ez elég komplex probléma.Nem tudja megoldani bárki fia.Szóval, csak azért nem pontozlak le, mert nyilván van normális oldalad is, azért érted el a 86%-ot.Jobb lett volna, ha itt is azt mutatod.

Köszönöm szépen még egyszer. :)

2013. jan. 21. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Te más ingét vetted magadra. Az első válaszoló nem nézte meg, hogy mit ír ki a google, amibe ráadásul rossz keresőszavakat ütött be...
2013. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez esetben bocsánatot kérek, félreértettem.

Még egyszer köszönöm. :)

2013. jan. 21. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz?
2013. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!