Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A 3d tv-vel működnek a külső...

A 3d tv-vel működnek a külső hdd-k? Vagy ha nagyobb pendrive-ot veszek azzal is tudom majd nézni a letöltött 3d-s filmeket?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én épp a napokban tesztelgetem az új tv-n, és gyönyörűen működik. Akár külső merevlemezről próbáltam, akár pendrive-ról,(NTSC fájlrendszer) nagyon szépen mentek a filmek. De igazábol egyiket sem fogom használni, mert wifin keresztül nézem, egyenesen a gépről, és úgyis szuperül működik. Féltem, hogy akadozik majd, de egyáltalán nem. Igaz nem árt hozzá egy jó sávszél.
2013. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez a tv: [link]
2013. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nekünk is ugyan ez a tv van... wifin kicsit akadozik és a 3d-s filmeket nem is tudjuk lejátszani valamiért így... a kollegám tanácsolta a külső hdd-t vagy a pendrive-ot :)
2013. jan. 21. 19:50
 4/19 anonim ***** válasza:
60 megabites netem van, azzal tökéletes a wifin keresztül is.
2013. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
a 3d-s filmeket is? milyen kiterjesztésüek? nálunk az mkv-s filmeket nem játsza (ilyen majdnem az összes 3d film amit leszedtünk azt hiszem)
2013. jan. 21. 20:20
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen a 3D is, meg akár a 25 gigás HD filmeket is. Nagyon örülök neki, hogy így működik, tartottam tőle. Igen a legtöbb esetben mkv.


Nekem is lenne egy kérdésem. Nem találok egy alkalmazást, aminek elméletileg már lenni kéne. Ez: [link]

Megnéznéd nekem, hogy nálatok van-e?:) Köszi

2013. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"nálunk az mkv-s filmeket nem játsza"


Egyáltalán, vagy akadozva? Ha egyáltalán, az érdekes lenne, mert ismeri a tv a formátumot.

Amúgy mióta van meg, bevált a tv? Nekem kicsivel több mint két hete.

2013. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Megnéztem, nálunk sincs még ilyesmi :)

Nem értem hogy akkor nekünk wifin miért nem müködik... csak néhány filmet indit el... :S nem tudod hogy mi lehet a probléma? :S

2013. jan. 21. 20:54
 9/19 anonim ***** válasza:
Esetleg nem megfelelő a router, vagy túl messze van a készüléktől?! Nem értek hozzá, de azt hallottam, hogy csak az N szabványú router jó hozzá, a samsung is ezt javasolja. A 150 megabites, vagy a 300 van Neked? A 150-es hatótávolsága lehet annyi mint a 300-as, de viszont lehet lassabb.
2013. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nálunk a tv kábellel van a routerre kötve és csak a gép megy wifiről...

a router viszont z egy egyszerü t-home-os amit kaptunk az elöfizetéshez

2013. jan. 21. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!