Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Tabletem, és leszedtem...

Van egy Tabletem, és leszedtem rá egy pdf formátumú könyvet. Nem "játsza"ez azért lehet mert nincs rajta valami ebook olvasó? Tudnátok mondani programokat amibe betehetem és hogy hogy lehet beletenni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Playről mondjuk az Adobe Reader -t, azzal meg tudod nyitni a .pdf -eket.
2013. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a Play-áruházból ingyenesen letölthető sok Ebook olvasó! pld az: EbookDroid, vagy a CoolReader - mindkettő nagyon jó, nem kell beletenni semmit, csinálj egy mappát a pdf fájljaidnak vagy az ebook könyveidnek, inditsd el az olvasót és válassz könyvet
2013. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a "Documents to Go" app.-ot használom, ott van .pdf, doc, .ppt, .xls is
2013. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bár ez telón van.
2013. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de ha van ebook olvasód, ne egy könyvet szedj le hanem egy két ezret, ingyenesen is található annyi :)
2013. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!