Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Haverom talált kb egy éve egy...

Haverom talált kb egy éve egy macbook-ot a vonaton?

Figyelt kérdés

Nincs meg a gazdája, és el akarja adni,mert neki már van mac gépe, de ebből lehet baja?

Vagy ha simán felrakja rá a macOS M.LION-t akkor lebukik vele széria alapján?



2013. febr. 2. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:

" Haverom talált kb egy éve egy macbook-ot a vonaton "


azta ,ezt ügyesen csinálta

2013. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyedül volt a kocsiban és amikor szállt le, az egyik ülésen meglátta egy kis tokban. hogy lehet valaki ilyen mákos?
2013. febr. 2. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem fogok álszenteskedni. Lehet én is elraktam volna de a legnagyobb felelőtlenség eladni. Sose tudni, hogy kihez kerül és lehet visszanyomozzák hozzá.

Aztán tuti megbüntetik, mert talált dolgot sem lehet eladni. Lekell adni a rendőrségen.

2013. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de nekem akarja eladni :D szal a tárgyra térek... lehet-e bajom belőle, ha rárakom az oprendszert?
2013. febr. 2. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja hát ha nem mondod el senkinek, hogy honnan van akkor nem derül ki.

De szervizbe azért ne vidd. :D

2013. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
naná ez alap viszont az a tré, hogy a srác nem merte használni az OS oprendszert ezért windowst rakott rá... ha én visszarakom a MAcOS-t akkor az alapján mennyi az esélye, hogy gáz lesz belőle? Mert ha így lenyomozható inkább meg sem veszem, hanem gyűjtök még vagy 2 évig...ez az álmom, hogy mac-em legyen.
2013. febr. 2. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége. Az csak egy oprendszer.
2013. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja belőle. Van ugyan nyomon követés funkció az osx-ben,de az accounthoz van kötve,ha legyalulsz róla mindent és tiszta telepítést csinálsz,akkor nem tudnak mit kezdeni vele.
2013. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

na szuper, akkor lehet ráúszok (:

köszi a segítséget!

2013. febr. 3. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!