Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Toshiba sb-m2 stereo amplifier...

Toshiba sb-m2 stereo amplifier-be milyen trafót vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az említett sztereó erősítőről lenne szó.

Nemrégiben elhalkult és kikapcsolt az erősítő, nem lehet bekapcsolni. Elvittem egy szakemberhez, és azt mondta hogy a trafó primer oldala szállt el. Hol találok én az említett erősítőhöz trafót? Milyen információval tudok szolgálni amivel segíteni tudok? Nézegettem trafókat de nem egészen tudom hogy hány wattos és hány voltos meg amperes kellene.



2013. febr. 5. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az említett szakember nem vált köddé, segítségedre lehet a cserében vagy a tekercselésben.

Amúgy egy 350-450W-os toroid megteszi.

2013. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy ő nem tekercsel nem is ismer olyat aki tekercsel. Meg még annyit mondott több lenne a trafó mint az egész erősítő.
2013. febr. 5. 11:19
 3/3 A kérdező kommentje:
350-450w-os toroid trafó az hány voltos meg hány amperes legyen? vagy ez szabvány?
2013. febr. 5. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!