Mi a véleményetek az MNC HURRICANE V-type 350W erősítőről? Meg úgy alapból az MNC márkáról?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
MNC ócska gagyi cuccokat gyárt, minőségben is nagy a szórás, kamu adatokat adnak meg. Olyan SAL szint...
2013. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez jutott róla eszembe elsőképpen:

[link]

2013. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és milyen erősítőt ajánlanátok olyan 18e-ig, akár használtat is, ami jó?
2013. febr. 6. 11:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért használtan kapsz Kicx, Solid audio cuccokat, azok jók és nem drágák.
2013. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És ez?


[link]

2013. febr. 6. 13:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó, látom nagyon nincs rá pénzed, akkor végűlis teljesen mindegy, de csodát ne várj.
2013. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs sok geppa rá. De ezt most csak úgy linkeltem a márka miatt. Egy olyan huszast akarok szánni max az erősítőre, de használtan meg csak olyat akarok amelyik a városban van és megtudom nézni... Én is tudom, hogy nem kell csodát várni és nem lesz egy Bose hangminőség.
2013. febr. 6. 15:23
 8/11 Neszivass ***** válasza:

A dátumból ítélve már biztosan nem aktuális a kérdés, de az utókornak hátha jó lesz a tapasztalatom, így megosztom:

JBL GT5-1204 BR ládához vettem a MediaMarkt-ban pár éve és nagyon nem bántam meg. Hídba kötve durván kihajtotta a ládát, ami 275W RMS-t bírt, szóval biztosan volt vagy 300W a kimenője. A potik nem recsegtek és kifejezetten szép hangja is volt. Egyet eláztattam szélvédő mosóval, utána vettem egyet használtan 10k-ért. A belseje mint egy faék, normál körülmények között nem romlik el. Ezt a sorozatot kifejezetten ajánlom, a V-350 és a V-960 megéri az árát. Hasonló hangminőséget és teljesítményt min. 2x áron kapsz a márkásabbak közül.

2015. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem 350 wattos MNC-m van,nagyon jól muzsikál. Nekem csak a mélynyomót küldi, de brutális a teljesítménye.Szerintem szuper
2017. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most szerváltam egy 960-ast elég olcsón, belenéztem, és hát nem vitték túlzásba... Nem csoda, hogy a neten nincs sok kép a belsejéről, se a kapcsolásról:D


Kb a gyári ajánlások minimumait követi a rendszer... Ha tényleg meghajtja valaki 4 ohmon hídban, akkor nem csoda, hogy cserélni kell pár alkatrészt:D


Ha kíméled amúgy, hosszútávon is el lehet vele lenni, nem egy húde nagy minőség, faék egyszerű, olcsó felépítés, DE budget ampok között szerintem jó választás, könnyen, olcsón lehet javítani is.

2017. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!