Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ma vettem egy Somogyi URC 1...

Ma vettem egy Somogyi URC 1 távírányítót egy Thomson 29df170G tipusu tv hez. Betudtam állítani rá a távot de a menüt nem tudom behozni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
teletexet sem és a programváltás se a plussz minusz gombal megy. Mit tehetek hogy ezeket az alapvető dolgokat írányítani tudjam a tévén: Pl csatornakeresés, menü stb.
2013. febr. 8. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek az univerzális távirányítok csak részben tudják átvenni a tv-ék funkcióját, örülj hogy legalább ennyi megy... Amúgy meg az a véleményem, jobban jár az ember ha megveszi a rendes hozzávaló távirányított, és akkor nem kell szarakodni ilyenekel :-)
2013. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van több Thomson tipushoz is kód, akkor próbálgasd, hátha van jobb is.
2013. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ajánlom ezt


[link]


Itt tudod megvenni:


[link]


Rengeteg készülék kódja benne van, és az összes funkciója elérhető. Ráadásul a meglévő távirányítókat is képes lemásolni magának. Az usb-s változat jobb, mert nem kell külön programozó. Megnéztem a programban, a Te tv-d is teljes körűen ismeri.

2013. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam a probémát. Betanítottam az UPC set top box távírányítómat és irányít minden funkcióját :)
2013. febr. 9. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!