Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Overmax -OV-HomeSpot - ja ha...

Overmax -OV-HomeSpot - ja ha van valakinek kérem írja meg róla a véleményét hogy érdemes e megvenni? Köszönöm.

Figyelt kérdés

#Overmax -OV- #HomeSpot
2013. febr. 8. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jó kis termék, itt találsz róla részletes tesztet:

[link]

2013. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Magyar nyelvű menü nincs!

Az alkalmazások alapból csak angolul települnek!

Az alsó értesítési sor eltüntethetetlen, root jog nincs!

Egyedi kezelőfelület a végletekig lebutítva: video, kép, hang...

Lassú, melegszik, gyenge a wifi-je, ráadásul a tudásához képest drága, távirányítója jó, de k. bonyolult. Kérdésedre a válasz: Nem éri meg megvenni, max. 8-9 ezret adnék érte!

2013. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ akkor ha szar nem veszem meg még egyszer köszi :)
2013. febr. 26. 20:25
 4/12 anonim ***** válasza:

2. hozzászólónak:

Magyarul is telepíthetők az alkalmazások, magyar nyelv lesz az upgrade-ben.

2013. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
És mégis mikor lesz hozzá magyar nyelvű kezelőfelület? Mert így eléggé meglepődik a vásárló amikor használni akarná, és nem tudja.
2013. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 HomeSpot Tulajdonos válasza:
Tisztelt Kérdező, T. Christian! Az az igazság, hogy az Overmax az árát megéri. Más hasonló eszköz, pl., LG, lényegesen drágább, kb. 2-3-szor ennyiért, igaz az már még többet tud. Azt is érdemes tudni az Overmaxról, hogy rá lehet tenni vezeték nélküli egeret és billenytyűzetet, amitől sokkal komfortosabb lesz. A legfontosabb funkciókat azért az Overmax is tudja, főleg, egérrel és billenytyűvel
2013. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ugyan már én is tulajdonosa vagyok egy ilyen gagyi hulladéknak, ne hasonlítgassuk már az LG termékeihez, ki az az Overmax????

Lassú melegszik és állandóan összeomlanak az alkalmazások, még, hogy használható? Én folyamatosan kérdezgetem a magyarországi forgalmazót de választ még egyáltalán nem kaptam, hogy mikor lesz egyáltalán magyar nyelvű kezelőfelület, továbbra is angol nyelven települnek az alkalmazások, már amelyik összeomlás nélkül futni képes. Senkinek nem ajánlom, hegy egy ilyen termékkel szívjon! Akinek pedig pozitív tapasztalata van az írja le nyugodtan, ahelyett hogy a véleményemet szidja!

2013. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat
2013. márc. 26. 18:15
 9/12 anonim válasza:
Üdv mindenkinek! Megérkezett a firssítő csomag a Homespot-ra. Telepítés után semmi nem változik, se Magyar nyelv, se új launcher, az eddig telepített alkalmazások törlődnek, mindent újra kell kezdeni, továbbra is használhatatlanul lassú az eszköz! Ne vegyen senki ilyet, és ezt tényleg nem lehúzásból mondom, hanem szeretnék mindenkit megkímélni a pénzkidobástól!
2013. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is használok ilyen kütyüt, de nekem nem melegszik, és nem akad......igaz, én csak filmnézésre használom. Nekem az a legnagyobb problémám, hogy nem tudok alapértelmezett filmlátszót változtatni.......nálam tökéletesen üzemel.....
2013. szept. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!