Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes venni...

Bulaz kérdése:

Szerintetek érdemes venni alfa Romeo 156-ot? Mert nekem nagyon tetszenek csak sokan mondják hogy legtöbbjük elektronika hibás és ez mennyire igaz? Akinek volt ilyen kocsija vagy van az irja le legyen szíves a tapasztalatát véleményét.

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van baja elég, sokszor kell itt-ott javítgatnom.
2012. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
milyen bajokra gondolsz?
2012. jún. 17. 10:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Az Alfák nem a megbízhatósugukról híresek. Csak akkor vegyél ilyet, ha van pénzed és idegzeted az esetleges javításokra.
2012. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én 2 éve vezetek egy Alfa Romeo 156 2.0 twin sparkot. eddig csak fékbetét és levegő/olaj/pollenszűrő volt cserélve.

vetetési élménye nagyon jó, az autó gyönyörű, a fogyasztás kb.9-10 liter átlagban. Ha ilyet szeretnél akkor vedd meg nyugodtan. mivel a legfiatalabb darab is több mint 7 éves de a nagy átlag már 10 felett jár így bele lehet nyúlni egy rossz példányba de éppen ezért vásárlás előtt át kell nézetni.

néhányan ha látnak egy rossz állapotú olasz autót akkor rögtön azt mondják h azért sz*r mert olasz, csak azt felejtik el h egy tizenéves Audi-BMW-Mercedes stb.-ből is ki lehet fogni egy leharcolt példányt.

2012. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az alfa 156 nagy ellenfele volt a vectra c gts nézd meg ezt a tesztet:


[link]


olcsón fenntartható és megbízható sokféle jó motorral én a 2,2 benzinest választanám nem fogyaszt többet mint az 1.8 de jobban megy:)

2012. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne autószerelőt vigyél magaddal,hanem egy Alfab*zit,aki rögtön tudja,mit kell megnézni az adott típusnál!
2012. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


itt nézd meg az alkatrészárakat. elég jó áraik vannak.

amúgy tényleg inkább olyan embert vigyél magaddal aki ért is az alfákhoz mert találkoztam már én is olyan szerelővel akinek fogalma sem volt arról h mi hogy van az autón csak fújta h ez szar mert olasz.

2012. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]

én egy ilyet szeretnék venni ezeknél milyen hibák szoktak álltalába előjönni? megéri megvenni? vagy inkább maradjak a japánnál mert még 1 honda civicen gondolkodok.

2012. jún. 17. 11:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez motorhibás :)
2012. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a normálisabb darabok olyan 550-600 ezertől indulnak. A 120 le. egy ekkora autóba kicsit kevés inkább próbálkozz az 1.8 vagy a 2.0 literesekkel. vagy ha győzöd tankolni akkor egy 2.5 V6-ost :D
2012. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!