Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót tudnátok...

Milyen fejhallgatót tudnátok ajánlani, ami megfelel az alábbi szempontoknak?

Figyelt kérdés

Olyan fejhallgatót szeretnék zenehallgatáshoz, ami:

-nyitott kialakítású. Akik jobban értenek hozá, azok szerint az ilyenek szebben szólnak, mint a zártak, és az is az előnyük, hogy jobban átengedik a levegőt. A zárt fejesek alatt negyon beizzad a fülem.

-circumaurális: az egész fület körbeveszi, ezért sokkal kényelmesebb, mint ami a fülre támaszkodik, nekem az olyanok alatt fáj a fülem. Szövetpárna előny.

-kiegyensúlyozott hangzású: ne legyenek túlsúlyban se a mélyek, se a magasak, viszonylag semleges hangzásra vágyom.

Lehetőleg minél olcsóbb legyen, de az se baj, ha spórolnom kell hozzá.

Remélem tud valaki segíteni hogy mit válasszak! Köszönöm!



2013. febr. 8. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom, nem kaptál még választ, úgyhogy -- habár nem vagyok szakértő -- próbálok segíteni. Vannak olyan fejhallgatók, amelyeknek a párna része átengedi a levegőt. Én a te helyedben Sennheiser márkánál nézelődnék körül, mert az adja még a legjobb minőségű és hangú fejhallgatókat azon az áron. Menj be különböző boltokba, és az ottani szakemberektől érdeklődjél.
2013. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! :) Nézegettem már a Sennheiser fejhallgatókat, de a legolcsóbb, ami megfelelne a szempontjaimnak, az a HD518, ami 30 ezernél kezdődik, és sajnos erre nincs keretem. Tudom, hogy nem éppen egyszerűek az elvárásaim :). De hátha majd találok egy ilyet.
2013. márc. 22. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
huh akkor nem igazán tudom bocs. De szerintem menj el a boltokba, és ott kérdezz körül, vagy előtte a honlapokon nézegess körül.
2013. márc. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!