Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LED televízióhoz milyen jó...

LED televízióhoz milyen jó minőségű hangrendszert érdemes venni?

Figyelt kérdés

Van egy LG42LM640S típusú tévém, és ahhoz szeretnék hangfalat, hangrendszert. Külső merevlemezről szoktam filmeket nézni, és "mozi" hangulatot szeretnék teremteni. Sima tévénézéshez is ezt használnám.

Vagy érdemesebb házimozirendszert venni?



2013. febr. 9. 00:26
 1/6 Osynho ***** válasza:
Az igényeidet kellene eltisztáznod magadban. Egy jó házi mozi rendszer elég drága (erősítő, hangfalak, aktív mély, kábelezés, stb). Amennyiben nem kell komolyabb hangminőség, akkor vehetsz kommerszebb egybehifiket. Ezek jóval kedvezőbb áron kaphatók.
2013. febr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha minőséget akarsz akkor Mark Levinson házimozi szett.


[link]

2013. febr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Osynho ***** válasza:
37%
Ja, sok pénzért mókusvakítás. :) Erősen túlárazott a cucc. Ez olyan, mint a komolyabb autókban a Bose, meg a bang and olufsen hifi, ami 2x annyiba kerül, mint amennyit ér.
2013. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy mindig az olcsóbb a jobb,mondja a laikus!De a minőséget meg kel fizetni mondhattam volna hogy JBL,vagy Denon de szerintem amit linkeltem nem megfizethetetlen ha valaki sz@rrágóskodik ne akarjon minőséget "tisztelet a kivételnek".Persze ha így vesszük akkor minden túlárazott majd guberálunk a szemétből hangszórókat és abból építünk hangfalat és az a "Made in Buher Sufni Tunning" lesz a legjobb.Ha értelmes választ nem tudsz küldeni minek írsz?Menj vissza és válaszolgass a csajos témákban ahogy szoktad!
2013. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Az igazság vak de,jól hallható"!
2013. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor te elég nagy "megvakított mókus" lehetsz amint írtad.
2013. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!