Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha egy erősítő távján elromlot...

Ha egy erősítő távján elromlott halkító gombja il. A bekapcsoló gomb sem az igazi? Illetve mennyi lenne?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit érdekes a kérdés. De a megoldást egy másik távirányítós kérdezőnek is leírtam, neki bevált.



1) Veszel távirányító javító szettet.

eurobeat.hu/index.php/Manufacturer/Szerszamok-muhely-segedeszkozok/Vegyi-anyagok-szerelesi-segedanyagok/Javito-anyagok-keszletek/2235-Taviranyito-javito-keszlet.euelektro


2) Alufóliát lyukasztóval kilyukasztasz, és a kis kerek lapokat a távirányító nyomógombának fekete részére ragasztod, pl pillanatragasztóval.


3) Ideiglenes megoldás, hogy a nyomógomb fekete érintkezőjére kaparsz puha grafitceruzáról egy kis port, és "szétkened" a gombon.


A 2.-es megoldást évek óta használják sokan távirányító javítására.

2013. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De a legkorrektebb az első, csak ugye az nem volt mindig.
2013. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak siman atmosod a panelt alkohollal - az esetek 99.9%-aban ez segit.
2013. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már mint az elektromos panelt??
2013. febr. 9. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Alkohollal érdemes mindkettőt áttörölni, a trutyi mindenhová be tud folyni. De ha régi, vagy sokat használt távirányító, akkor esélyes a kopás. És fontos hogy lehetőleg denaturált szeszt, vagy izopropil alkoholt használj.
2013. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Én az első kommentelő 2. ajánlását használtam és tökéletesen működik:)

2013. febr. 9. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!