Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Igazi házimozizáshoz tényleg...

Igazi házimozizáshoz tényleg kell külön 5.1 erősítő + dvd lejátszó is? Esetleg hangfalakat is külön-külön kell beszerezni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy ami 5.1 házimozi szettet adnak egyben (lejátszó, rádiós erősítő, hangfalak) az árnyékában sincs a már említett rendszernek?
2009. dec. 14. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet ezeket egybe is kapni
2009. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. Pl ha veszel egy Logitech Z5500-ast, akkor azzal már gondolom megvan az élmény, hisz nagy teljesítmény, szép hangzás. És mégis egyben van az erősítő meg a hangszórók. És amit te mondasz, hogy külön-külön, az is lehet rossz minőségű.
2009. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, de én is azt tapasztaltam, hogy ha (külön) vagyis pluszban van egy erősítő is a rendszerben, jobban szól, mint nélküle, hiába van egy jó minőségű erősítős dvd lejátszó!
2009. dec. 14. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv

Nyilván nem rossz az |egyben minden| rendszer sem ,de gondolj csak bele ha te válogatod össze magadnak a dolgokat az általában olcsóbban jön ki és sokkal jobb.

Ennek tükrében inkább vadássz magadnak dolgokat esetleg építs ízlésednek megfelelő hangcuccot.

Hogyha csak simán szereted a filmeket mondjuk esténként 1-1 film akkor egy 80-90 ezres házimozi is bőven elég.

Talán egy jobb hi-fi is megéri ,de az "csak" 2 hangfal szemben az 5.1 / 7.1 el..

2009. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!