Ps2, miért van az hogy ki írtam már ps2re játékokat és mind indult problémák nélkül és játszottam rajtuk, de utána egy idő mulva megint irtam ki és a ps2-m nem akaja egyátalán beolvasni a lemezeket mintha bese raknám pedig ugyan ugy írtam?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Más lemezeket sem olvas?
2013. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyan azokra a lemezekre írtad vagy másmilyenre?

Ha olyan játékot szedtél le a netröl ami rosszul volt feltéve akkor ez is lehet az oka. És midnenképp + os lemezre írj ki játékot mert a gépek ezeket szeretik jobban, tovább is bírják, meg minőségileg is jobbak, nem felejtenek adatot. Én a TDK vagy a Verbatim lemezeket javaslom azok jók és nekem is beváltak, amikor ps2 re írtam még ki régebben.

2013. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
eddig maxelre írtam azok most is bejönnek , vettem megint maxelt ki írtam 3 játékot szaggatott és inkáb elmentem verbatimot venni kiírtam rájuk több játékot is jó feltöltések és most ezeket be se olvassa
2013. febr. 10. 07:53
 4/9 A kérdező kommentje:
de olvas más lemezeket csak amiket már ki irok azokat nem akarja egyátalán beolvasni
2013. febr. 10. 07:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem csipelt a géped hanem soft módos a kártyád akkor ne feledkezz meg a pachelés-röl!
2013. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
chipelt
2013. febr. 14. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy milyen író progit használsz de ajánlanám figyelmedbe:alcohol 120

http://www.youtube.com/watch?v=DiOwa0CLykc

ebben alapból benne van a ps2 lemezek kiírása!

Ja igen és maximum 4x irhatod ki de azt hiszem minél lasab anál jóbb .De én maradné az alcohol melet!

2013. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
m1 szedtem le emulátort
2014. jan. 7. 22:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyesek szerint csak 4X szabad kírni, de nekem akkor gyakran kifagy nem megy stb.Ezért szoktam 6x vagy 8x-on.

Nem azt mondom hogy nem megy, de nekem Verbatim féle lemezek rossz tapalatok voltak.Talán Próbálj ki másik lemezt.

2014. jan. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!