Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok nekem linkeket irni,...

Tudnátok nekem linkeket irni, ahol rádió erősitőt lehet kapni? Nem autohifi erősitőre gondolok, hanem szobaira

Figyelt kérdés

150W-300w-400w-ig terjedő erősitőket.

majd bagyobb hangfalakhozz és a számitógéphez használnám.


2013. febr. 11. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Jó drágák azok az onkyo készűlékek,nekem soha nem volt onkyo, ugyhogy nem tudom mennyire megbizhatóak:) de azért köszi:)

2013. febr. 11. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Japán cucc (volt régebben, gondolom már az is kínai)

Új, vagy használt kell?

Miért kell rádiós?

2013. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

használt is jó csak működjön,

nem muszáj hogy rádió is legyen rajta. haveromnak JVC- je van, nekem is megtetszet az a márkájú, de nem anyira fontos ahogy JVC legyen

Ezt akarom majd meghajtani:

[link]

vagy ezt:

[link]


Nagyon durva ahogy megszólal, haveromnak is ilyen van azt szét megy a dobhártyám mikor beűzemeli:):)


bár egy sima erősitő nem elég, kell még mellé egy reflex féle erősebb erősitő, azzal lehet csak igazán meghajtani.

múltkor beűzemelte haverom azt olyan nagy volt a rezgés hullűm hogy a roló csuszot lefelé :):)

2013. febr. 12. 13:14
 5/7 A kérdező kommentje:
hullám
2013. febr. 12. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor még nem hallottál szépen, jól szólni cuccot.

Csak lakásba kell hang?

A reloopok minősége finoman szólva is gyenge.

Egy hifi erősítő nem tudja úgy megtolni, mint egy rendes PA cucc.

Mondd el mi kell, mennyi a lé, keresek neked valami szépen, és jól szóló cuccot, persze csak linkben, hogy én mit vennék annyiért

2013. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
annyi pénzt ugy se tudok rákőlteni, szerintem jó az a reloop, de izlés dolga :). az MNC márkákat is szeretem,nem kellenek nekem ilyen koncert minőségű hangfalak csak itthoni használatra. A ZajDJ linket amit kűldtem ott is jó cuccok vannak szerintem, de annyira nem vagyok otthon a ilyen dolgokban, szobába elég csak ilyen 200-300w teljesítményű hangfal, meg a megfelelő erősitő hozzá, nagyon 200ezer ft-ból ugy se uszóm meg:) kb ennyi:)
2013. febr. 12. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!