Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mét mondja a wii re hogy szar...

Pekkerke kérdése:

Mét mondja a wii re hogy szar szeretnék venni valamien konzolt csak nem tom mijet wii megéri vagy xbox 360 (kinect nélkül) vagy ps3?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Azért mondja, mert még írni sem tanultál meg!
2013. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Wii nem sz@r. Azoknak sz@r csak, akik grafikamániások, hiszen a Wii csak a grafikában van valamelyest elmaradva, de nem annyira, ahogy mások beállítják.

Szóval szerintem Wii.


-olcsóbb

-ez is mozgásérzékelős

-a legötöbb parti game van rá


Persze az X-box fanok az X-et, a Ps fanok meg a Ps-t fogják mondani, én a NITNENDO-t szeretem, ezért: Wii.

2013. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem a wii jobb, játszottam xboxal is hát nem volt egy nagy élmény, ha van rá pénzed és van hozzá 3d tv-d akkor ps3
2013. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is wii-m van és imádom. Minden konzolnak megvan a maga erőssége és gyengéje is. Ha nem vagy grafikab*zi, akkor vegyél egy wii-t. Sok jó játék van rá, és a fogyasztása is csak 18W.
2013. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem neked a legideálisabb egy nyelvtan könyv lenne.
2013. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak elirtam ba***** amugy a normálisaknak kössz a választ wiit fogok venni a wii megy a nagy dög tvén (nagy thomzon tv)
2013. febr. 12. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
kösz*
2013. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem kell fikázni mert nemtud profin írni
2013. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!