Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Panasonic L42ET5 Smart viera...

Zozi88 kérdése:

Panasonic L42ET5 Smart viera 3d Tv felirat probléma?

Figyelt kérdés

Fenti tv-vel két gondom van, és sehogy sem tudok rájönni. Külföldi fórumtól kezdve manual-okon keresztül mindent megnéztem szerintem. Hátha valakinek tapasztalatból van megoldása.


1. Letöltött mkv filemkből van olyan 20% amit nem szeret. Nem hang, nem kép, nem forrás szerint. Csak úgy.. randomra. Vajon miért nem? Azaz melyiket nem kéne próbálni?


2. Felirat. Minden szép és csodás, kivéve a felirat méretét. Volt egy pár film, aminél jó volt, de többségében, sőt, mostanában mindegyiknél kicsi, és olvashatatlan emiatt fehér háttér előtt. Be lehet ezt valahogy, pc-n vagy a tv-n állítani?



Ha valakinek esetleg egyéb gondja van, megírhatná ide, hátha arra pont én tudok valszolni!


Köszi!



2013. febr. 16. 10:09
 1/1 Choc_ice válasza:

Nekem ps3 media server-el sikerült minden filmet lejátszani.

Nekem a felirat a problémám, sehogyan sem érzékeli a tv, lehet a felirat kiterjesztésével van probléma?

2015. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!