Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit vegyek? Xbox 360 slim+kine...

Gamer001 kérdése:

Mit vegyek? Xbox 360 slim+kinect vagy sony xperia ray?

Figyelt kérdés
Előző telefonom most ment tönkre így az nincs.A gépem az szar és úgy gondolom hogy az xbox árából nem tudok jó gépet venni.Melyiket vegyem?

2013. febr. 16. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem divatból kell a telefon, hanem kapcsolattartáshoz, akkor mindenképp az, de hasonló árfekvésben találhatsz jobb modelleket. ;)

Xbox-ból érdemes megvárni a kövezkező generációt, de ennyi pénzért kapsz Microsoft Surface-t is akár. :)

2013. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen telefonokra gobdolsz ilyen árban?
2013. febr. 16. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem értem, hogy minek várni az xbox 720-ra ha annak ugyis lesz elsőre gyártási hibája, mint az első xbox 360-naknál a 3LED. Én azt mondom, hogy vegyél xbox 360-nat kinecttel, 2015-16-g biztosan adnak ki játékot, ezen nem kell izgulni.
2013. febr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!