Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van nekem 1 autós lejátszom....

Mesterelek kérdése:

Van nekem 1 autós lejátszom. Van rajta jack dugó. Össze tudom kötni az autóban a jack dugót meg a pendrive-ot. Valami kábel kellene nekem? Csak szólok, hogy nem értek hozzá, még kicsit se és elnézést az idióta kérdésért.

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez az összekötés nem lehetséges semmilyen formában tehát ne is erőltesd!

Viszont ha pendrive-ról szeretnél zenét lejátszani autómagnón/cd-n/fejegységen ahogy tetszik akkor legegyszerűbb ha veszel egy fm-transmittert.

A transmitterbe bedugod a pendrive-t, sőt memóriakártyát is tehetsz bele.Ez a transmitter fm jelel továbbadja a jelet és csak annyi a teendő hogy a transmitter fm frekvenciáját bekeresed az autórádión és már bömböl is a discó! Transmittert már rengeteg helyen árulnak 1500 ft-tól.

egy példa: [link]

2013. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod, legalább egy laptop kell hozzá.
2013. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg a jack dugó lehet aux bemenet, ami annyit tesz, hogy pl egy mp3 lejátszót már hozzá tudsz tenni.

Az 1500 ft-os transzmittert azért nem ajánlom, mert borzasztó minőségen szólaltatja meg a zenét, de egynek jó.

2013. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget...

Ha netántán van nekem 1 mp3 lejátszom és ezt jack a jackben össze kötöm a lejátszóval ???Úgy mehetne a zene??

2013. febr. 22. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, amennyiben ez aux bemenet a cd lejátszón.

Annyira kell figyelni, hogy az mp3 lejátszón ne legyen felvéve csutkára a hangerő,mert torz lesz

2013. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!