Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Autó rádióba az usb-s lejátszó...

Autó rádióba az usb-s lejátszó nem működik. Valami olyasmit olvastam hogy "firmware" -t kell rá tenni de sehol sem találok! Igaz ez vagy más probléma van?

Figyelt kérdés

A rádió típusa sony cdx-gt61u

A pendrive sima 4 gigás kingston.

Vagy lehet más a probléma én nem tudom. Előre is köszi!



2012. okt. 6. 14:00
 1/2 algopirin ***** válasza:

Firmware elég necces is lehet az a rádiod softwares vezérlése, elvileg nem lehet gond de ha nem sikerül kuka és az nem garanciális.

Elsőre arra tippelnék a rádiód nem tud vagy nem támogatja azt a formátumot amire a pendrivod formázva van valoszinüleg ntfs ha 4GB, fat elvileg max 2GB de persze lehet nagyobbra is csak azt nem szokás gyárilag arra formázni.

Kb. annyit eredményezne bedugod de nem csinál semmit mert nem tud mit kezdeni a filerendszerrel, akár ez is lehet egy hiba forrás.

Ennek a kézikönyvben lehetne utánanézni milyen file rendszert támogat.

2012. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen sikerült FAT fájlrendszerrel!
2012. okt. 6. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!