Szeretnék venni egy apple ipad-ot de nem tudok dönteni. Szerintetek? Bővebb lent

Figyelt kérdés

A mini-n és a 4-en gondolkoztam.


A miniben tetszik hogy nincs akkora széle a képernyőhöz mint a többinek, meg az is jó hogy kisebb helyen is elfér, és súlyra is könnyebb.

A 4ben meg tetszik hogy jobb a procija, a retina kijelző.


Szóval szerintetek melyik érné meg jobban? A mini, vagy várjak a 4re hogy legyen annyim? Ja és hogy a 16gb elég?(netezgetésre, játékra, olvasásra, és egy kicsi zenére használnám) Ha meg nem elég akkor átalakítóval lehet hdd-t csatlakoztatni hozzá?



2013. febr. 20. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ipad minit vegyél mert azt hogy nem retina kijelző észre se fogod venni (csak ha már nagyaon rá vagy szokva)a prci meg hát... szerintem annyval nem jobb.és a fogása is jobb a mininek mert az ipad 4 et szrintem kenyelmettlen fogni.és 32 gigásat vegyél
2013. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!