Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a DVD lejátszó...

Mi lehet a baja a DVD lejátszómnak?

Figyelt kérdés
Néztünk egy filmet (eredti DVD-n), és egyszercsak megállt a film. Kikapcsoltam a lejátszót, majd újra be, de már fel sem ismerte, hogy van benne egy DVD (kiírta hogy "no disc"). Azóta sem történt változás, és nem értem, hogy mi történhetett vele. Ha berakok egy lemezt, akkor ilyen furcs "csiripelő" hangot ad ki, amit azelőtt sosem csinált. A típusa: AKAI ADX-5150

2013. febr. 24. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A típusa egyben a baja is.
2013. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De éveken át semmi, most meg filmnézés közben egyik pillanatról a másikra? Hogy is van ez?
2013. febr. 25. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam... Kiírtam dvdre 2 éve kb egy 5 évados sorozatot, 4 nap hibátlanul ment 5. nap nem vette be a dvdt. :( első voltam
2013. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Olga néni ***** válasza:
A készülékek így szoktak elromlani. Évekig működnek, aztán egyszer csak megállnak, minden átmenet nélkül.
2013. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!