Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot ajánlanátok?

Milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A lassan 4 éves laptopomat szeretném lecserélni, de nem nagyon vagyok jártas ebben a témában. A mostanival elégedett voltam, így nem is követtem figyelemmel a laptopok megjelenését. A régi laptopom egy Msi gép volt, nagyon a szívemhez nőt, de többet ilyen márkát nem szeretnék. Sajnos voltak pontatlanságok... most kicsit komolyabbra (valami stabilabb gépre) gondoltam.

Amire használnám:

-internetezés (ugye a mai világban már alap)

-filmezés

- kényelmes és jó elhelyezésű legyen a billentyűzet (ne lötyögjön) és a touch pad (munkák írásához fontos lenne, nem 1-2 oldal legépeléséről lenne szó)

- legyen gyors és naprakész (minimum i3-as proci) - szegény jelenlegi gépem már lassabb mint a halál :D

- hordozhatóság nem olyan fontos, mivel annak ott a tablet

- képátló 13" legyen, ez számomra egy tökéletes méret :)

- az akksija jól bírja a strapát

- Fontos(!!!) lenne, hogy legyen benne CD-DVD író és olvasó. Sajnos a jelenlegi laposomban nincs, és ez sok gondot okozott. (mielőtt belém kötnétek: folyamatosan szükségem van zenei alapok kiírására) - esetleg tipp, hogyan oldhatnám ezt meg másképp?

Összesen 200-250 ezret szánnék rá, kérlek ezt is vegyétek figyelembe! :)

20/L



2013. febr. 24. 20:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!