Milyen tv-t vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy 80-82 cm átmérőjű tv-t venni, ami mind árban min pedig minőségben jónak bizonyul. Elsőre két-három Samsungot találtam UE32EH4000, UE32EH5000 és UE32EH5020. Viszont lényeges különbséget én nem találtam köztük azon kívül, hogy az egyik HD Ready a másik pedig full HD. Ilyen árban esetleg milyen más tévét ajánlanátok még?

2013. márc. 1. 23:57
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ezek közül válazd a UE32EH5000. Mivel full hd és elég karcsú is.
2013. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál csak 50Hz-ek kép frissítés szempontjából nem ideális mert fárasztja a szemet a régi TV-k is 50 Hz-ek ezért is cserélik le az emberek.

Itt van egy ami már 100Hz-es és van benne játék mód ha konzolt is szeretnél rákötni és nem sokkal drágább és jobban jársz vele.

[link]


Itt pedig árakat találsz hol a legolcsóbb.

[link]


[link]


[link]


Ez egy 200Hz-es nagyon jó áron.

[link]


[link]


Az 50Hz-es TV-ket felejtsd el nagy átverés az egész.

2013. márc. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt ajánlom, [link] ez már legalább a hatos széria. Az ötöstől újabb, és a paraméterei is jobbak.
2013. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!