Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pou mennyi ideig bírja étlen-s...

Pou mennyi ideig bírja étlen-szomjan?

Figyelt kérdés

Ez egy alkalmazás okos telefonra. Azt hallottam, hogy ha Pou hosszú ideig nem eszik és nem iszik akkor kipurcan...


Igaz ez? És ha igen akkor ez a "hosszú idő" kb. mennyi idő?


2013. márc. 3. 17:04
 1/7 anonim válasza:
29%

És ezt ide kell írnod ?


És ilyen játékokkal játszani, az nem semmi... A fogyatékosoknak találták ki...

2013. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

...és akkor te is csak "VÉLETLENÜL' találtál rá erre a kérdésre.....


...mert ugye fogyatékosoknak ez elég nehezen menne?!

2013. márc. 3. 21:08
 3/7 anonim válasza:
hülye kérdés hülye válasz :P majd meglátod, mi a fa"ért mondanánk el mi lesz? találd meg a választ magad
2013. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert hosszabb ideig nem tudok vele foglalkozni és próbáltam választ kapni a kérdésemre, de úgy látszik ilyen segítőkész emberek vannak, hogy egy kérdésre nem lehet normálisan válaszolni!!!!!
2013. márc. 13. 17:11
 5/7 anonim válasza:
Hát... normális válasz :D első kukába vágd ki a telód = tanulj legyen életed és WoW-oz :D akkor nem fog érdekelni az a nyomi :P
2013. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

de hogy NORMÁLIS VÁLASZ" (de az a játék hol normális???)

-t kapj:

ha 100% éhség vagy fáradt akkor megtud halni ehez kell idő neki rendesen. Te se tudsz meghalni ha éhes vagy az lassan megy :D ha meghalna várd meg mig ujraéled vagy tölsd-telepítsd ujra :D remélem segítettem a normális válaszommal"

2013. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen köszi szépen :)
2013. márc. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!