Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig birja ki egy...

Mennyi ideig birja ki egy cicus étlen szomjan?

Figyelt kérdés

Eltünt a cicám Ez a 2. este (48 órája),hogy nem jön haza.9 éves. Attól félek, hogy bezárták öt. Nagyon inteligens ismeri a környéket, nagyon messzire is el szokott menni de este kaja idöre mindig haza jön. Már több súlyos baleset is érte, de valahogy mindig sikerült neki haza jönni. Aggódok és félek, hogy már vagy nem él, vagy bezárták.vasút állomás közelében lakom attól is félek, hogy "felszállt" egy éjszakai teherre és az meg elment. A szomszédok közül sem látta senki.

van itt valaki akinek tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?

örülök minden válasznak.


2009. júl. 2. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Ès ivartalanítva is van.
2009. júl. 2. 20:01
 2/5 A kérdező kommentje:
Ès kislány cica.
2009. júl. 2. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel a netre, plakátolj, igérj jutalmat érte. Úgy nagyobb az esélye,hogy hazakerül,mint így.
2009. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit most írok Neked,az már több mint 40 éve történt. Volt egy cicánk,s nyaralni mentünk 2 hétre. A cica etetését az egyik szomszédunkra bíztuk,majd elutaztunk. 2 hét múlva ,mikor megérkeztünk,vártuk,hogy szalad elénk Bohó (így hívták), de nem jött. Bementünk a lakásba,s elénk vánszorgott a mi kos Bohónk. Szegényke,mikor kitettük,hogy induljunk,valahogy visszasurrant a lakásba,s így bennmaradt.Hát...nem volt egy gyerekálom.A cica lefogyott,de nagyon hamar rendbejött. Ezalatt még inni sem tudott,mert a növények a fürdőszobában voltak vízbeállítva,oda nem tudott bejutni. Viszont a dolgát az előstzoba egy sarkába végezte,ugyanoda,de még így is hetekig tartott,míg rendesen kiszellőzött a takarítás után(: Szóval 2 hétig biztosan kibírja. Volt egy másik cicánk,kandúr az is,és ő viszont eltűnt,majd hónapok múlva került elő,gyönyörű volt,mint mikor eltűnt. Aztán újra eltűnt,valószínűleg ott maradt végleg,ahol befogták. Többet nem jött haza, Az volt a legkedvesebb cicám.(:De 2 nap után a Tied még simán hazamehet,szerintem.
2009. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg több hétig is kibírhatják, bár sztem függ attól hogy mien a lelki erejük. :D nekem 1 éve tűnt el a cicám, tudom hogy OFF, de még mindig reménykedek hogy egyszer hazajön. Igaz perzsa volt szóval ennek nincs sok esélye. Remélem csak véletlenül bezárták valahova és kiengedik a cicádat. Vagyis hogy jól van.:)

2009. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!