Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek, ha megjelenik az...

Szerintetek, ha megjelenik az XBOX720 akkor kapható lesz, kiadját a régi Assassin's Creed játékokat 720-ra?

Figyelt kérdés
Arra is gondoltam, hogy olyan lesz mint a blu-ray. Úgy értem, hogy a blu-ray az le játsza a blu-ray disc-eket és a DVD-t is. Nos, én azon gondolkodtam, hogy vajon az xbox720 is képes lenne arra, hogy futtassa a 360-as játékokat.

2013. márc. 5. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem adnak ki rá régi játékokat.

Arról meg, hogy mit fog tudni lehet tippelgetni, csak éppen abszolút semmi értelme.

2013. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ricsimond2001 válasza:
Nem valószínű!(PS4 elöbb meg fog jellenni,az xbox720 még kb. 2 év,a playstation 4 pedig kb.8-9 hónap!)
2013. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ez jó nagy marhaság kedves előző válaszoló.

Mivel e-hónap 26-án külön bemutatót szerveznek a nextgen Xbox bemutatására és még a PS4 sem mutatták be csak egy kontrollert.

A kérdezőnek:lehet hogy,fogja futtatni lehet hogy,nem ezek nem tisztázott dolgok várjuk meg,mit lépnek a konzolgyártók és,mit tudnak majd az új gépek.

2013. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!