Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent az a torrent...

Mit jelent az a torrent oldalakon hogy egyéni free teech lista? és miért van az h letöltött feltöltött listán nem látok egy régi videót, aztán megint megjelenik? és az is lehet h egy jelszóval és nickel többen belépnek egy oldalra?

Figyelt kérdés

azé az emberé, aki belépett a jelszaavával, annak a saját listája, vagy más? mert ott végre találtam letöltött feltöltött cuccok közt dátumot, de nem a letöltés dátumát, hanem mondjuk a törlés dátumát, vagy aki felrakta eredetileg az inaktiválta? nemtom

lehet csak azért jelenik meg újra al istáján ugyanaz a videó, mert többen töltik, és akkor mindig csúszkál ide oda jelölve azt h mennyire aktív?


2011. máj. 1. 10:41
 1/3 A kérdező kommentje:

erre gondolok



*****


akinek van jelszava az lépjen be és nézze meg az ncore torrent oldalt



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 1. 10:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van jelszavam, gmail-re is, meg ipon-ra is, meg sok mas oldalra is.


Amugy az egyeni free leech az, hogy X pontert kivalaszthatsz 1 torrentet, amin nem szamoljak el a letoltest (es a torrent meretetol fuggoen valtozik).

A kerdesed tobbi reszet meg nem ertem, tul furcsan van megfogalmazva

2011. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ezt nem lehetm áshogy megfogalmazni, szerintem egyszerű, csak te nem érted, amúgy nem azt kérdeztem hogy egy embernek hány helyen van jelszava, hanem azt, hogy egy oldalon, ugyanazzal a jelszóval és nickel hány ember szokott belépni, szal gyakran csinálnak olyat az emberek hogy egy regisztrációt többen használnak?

tehát többen megadják egymásnak a jelszavukat ha pl meghívójuk nincsen?

2011. máj. 2. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!