Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Menyit érhet használtan a boxom?

Menyit érhet használtan a boxom?

Figyelt kérdés

Fehér színű jó állapotú burkolat króm meghajtó nyílással ,hátul szinte karcmentes semmi csavarhúzóval való "megerőszakolás nyom"

Falcon alaplappal

Keveset használt Lite-ON meghajtóval

LT3 flash és RGH2 (profi által beépített)

Sajnos liveról bannolt

Rendszeresen karbantartott,hibás még nem volt, 2008as gyártás

20GB HDD

2 joy vezeték nélküli ,mind a 2 felújított ,vadi új gombákkal ,enyhe karcokkal


Jelenleg csak gondolkodok az eladásán mivel mostanában sajnos egyre kevesebb időm van foglalkozni vele



2013. márc. 6. 22:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
30 000
2013. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jap én is 30-at mondanék rá.
2013. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Háááááþ anyiért szerintem megtartom

Csak az RGH 15kba fáj ezek szerint a konzolom és a két "felújított" controllerem épp csak egy picit ér többet mint egy új controller

2013. márc. 6. 23:09
 4/13 anonim ***** válasza:
25-30 körül mert hogy a Live a lelke az egész xbox-os élménynek.Azért mert okosított sajnos nem ér többet sőt,sokaknak ez negatívum de a legnagyobb probléma a Bann.
2013. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen akinek van pénze 16 ezerért játékot venni annak csak összejön egy kib@szott 60 konzolra.

Bocsi hogy ezt mondom de ne b@szatok fel légysi.

Nem tudom tudjátok-e de attól ez még alkalmas mulira (igaz kicsit korlátozva)

Most egy kicsit körülnéztem és kedve utolsó hát hadne mondjam hogy miket hirdetnek 25 ezerért (na jó csak elmondom:flashelt,egy controller,xenon lap,HDD nélkül)

De nem is cseszem ezen magam megtartom és kész ne is haragudjatok de nekem 30nál így is többet ér,és semmi ppénzért nem cserélném egy nem bannolt RGH nélkülire azért hogy a gatyám rámenjen a játékokra ami 3 nap alatt végigvihető illetve a multiért még fizessek havidíjat a Microsoftnak

2013. márc. 6. 23:49
 6/13 anonim ***** válasza:

Mit puffogsz?

L*faszt nem ér a fos kis buherált, bannold géped, törődj bele.

2013. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy játékom sem került 16ropiba

3-5 körül lehet venni használtan is jó állapotú játékokat.Nem kell rögtön a legújabbat megvenni legyen egy pár olyan mint a Fallout 3 GOTY,Fallout New Vegas Ultimate Edition vagy a Skyrim azoknál a játék idő is jóval hosszabb mint egy lineáris gagyi játéknál.A Skyrim-al volt 374 órás mentésem és közelében sem voltam a végének.Ahhoz hogy multizzak az meg Kb: havonta 650Ft-ra jön ki ami még egy iskolás gyereket sem vág földhöz mert lazán kispórolja a zsebpénzéből.Ha meg eleve így állsz hozzá a konzolokhoz vegyél PS2-őt arra 500-1500Ft-ért kapsz játékot.Aki csak az idióta COD-ért vesz konzolt az csalódni is fog mert a csőjátékok nem is lesznek olyan hosszúak játék időben mint egy fejlődős RPG.Nekem is 6 eredeti játékom van abból 2-őt némi ráfizetéssel mindig tudok cserélni sőt azért vannak,így mindig elérhető bármilyen játék és általában +4000Ft szoktam ráfizetni akkor te milyen 16.000Ftról beszélsz.Eleve rossz helyen nézed őket még a Skyrim mikor kijött volt hely ahol 16ropi volt én mégis 10990Ft-ért vettem meg csere nélkül.Nem a legdrágább helyet kell nézni amit minden bolond majmol vannak olyanok is akik reáli árat kérnek még az új játékokért is.

2013. márc. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Olvasd el mennyiért lehet eredeti játékhoz hozzájutni még a kérdező is csak lesett.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__4083834-m..

2013. márc. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a géped csak 2.generációs mert Falcon alaplapos ami ugyanúgy 3LED-es lehet mint az1.generációs Xenon.A Jasper a 3.generációs ami nekem is van 2008.08hó után jött ki.Az első gépem nekem is Falcon alaplapos volt azon úgy oldották meg a melegedési problémát hogy hőálló ragasztóval megpöttyözték a GPU-t és a CPU-t de úgy sem lett az igazi. Ahogy kijött a Jasper-es azonnal lecseréltem egy RED ELIT-re azóta is jól működik pedig van hogy 10-15 órát is multizok vele egyfolytában.
2013. márc. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért puffogsz? Megkérdezted szerintünk mennyit ér... elmondtuk. Ha nem tetszik, akkor tedd fel vaterára annyiért, amennyit te gondolsz és várj! Ha annak a kétszereséért elmegy, akkor örülj, és dörgöld az orrunk alá. Ha nem, akkor esetleg fontold meg, hogy talán nekünk van igazunk.
2013. márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!