Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Menyit érhet használtan a boxom?

Menyit érhet használtan a boxom?

Figyelt kérdés

Fehér színű jó állapotú burkolat króm meghajtó nyílással ,hátul szinte karcmentes semmi csavarhúzóval való "megerőszakolás nyom"

Falcon alaplappal

Keveset használt Lite-ON meghajtóval

LT3 flash és RGH2 (profi által beépített)

Sajnos liveról bannolt

Rendszeresen karbantartott,hibás még nem volt, 2008as gyártás

20GB HDD

2 joy vezeték nélküli ,mind a 2 felújított ,vadi új gombákkal ,enyhe karcokkal


Jelenleg csak gondolkodok az eladásán mivel mostanában sajnos egyre kevesebb időm van foglalkozni vele



2013. márc. 6. 22:49
1 2
 11/13 anonim válasza:
én vettem flashelt xboxot 300gigás,21rátelepitett játékkal 1kontrollellel 80k-ért :) de nemérte meg egy kalap fos az xbox xD
2013. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jó nagy madár vagy annyi biztos.Egy új Xbox360 Slim 51.900Ft az RGH10.000Ft a játékok meg ingyen letölthetők.

A helyedben le sem írtam volna mert kiderül milyen sötét vagy.

"Bármilyen gyorsan haladjon is a fény csak egy valamit vesz észre mikor eléri célját,hogy a sötétség már ott van és, csak rá vár"

2013. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én a te boxodért 35-40 et adnék érte.

:)

2013. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!