Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MPEG 4 vételre alkalmas Tv...

MPEG 4 vételre alkalmas Tv készüléket vettem. Érdemes e szobai digitális vételre alkalmas antennát venni? És ha igen milyen tipust vegyek.

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyenek a vételi lehetőségek. Még elég gyatra a DVBT ellátottság. Az sem biztos, hogy ha pl. Budapesten vagy s a szomszéd utcában kiváló a vétel, a te szobaantennád is behozza a jelet (lehet a lakásod "árnyékolt" részen). Mindenesetre ha lehet, úgy vedd meg az antennát, hogy lehetőséged legyen vissza adni ill. kicserélni kintire ha nem lenne jó. Én hagyományos (régebbi) szélessávú előerősítős külső antennát használok e célra.
2009. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden olyan antenna, amelyik alkalmas analóg vételre, alkalmas digitálisra is. Próbáld ki a régi antennáddal, vagy kérj kölcsön egyet.
2009. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáfüzném ,hogy Velencén lakom.
2009. szept. 13. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor feltételezem a Kab-hegyi adóról "fogod" a jelet, az 2x50kW teljesítményű és onnan szerintem viszonylag messze vagy arra, hogy szobai antennával kísérletezz.
2009. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!