Coleman5324 kérdése:

Olcsó szervizet keresek, tudnátok e ajánlani?

Figyelt kérdés
Elejtettem véletlenül a tabletemet, egy wayteq xTab 70dc-t, és megrepedt a kijelzője! Felvettem a kapcsolatot a gyártó magyarországi szervizével de horribilis összegekért javítanák meg! Szeretném megjavítani de reális áron! Megbíható szervizet keresek akik korrekt áron korrekt munkát végeznek!

2013. márc. 10. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy ez egy kb 40k-s tablet. El kell hogy keserítselek: jobban jársz, ha veszel egy újat. Nem hiszem, hogy bárhol is 20k alatt hozzányúlnának kijelzőcsere miatt :(. (Ez egy erős alsó becslés)
2013. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát pedig reményedtem h találok egy szervizet ahol olcsóbban megjavítanák, elképesztőnek tartom hogy egy 35ezer forintos készülékben 25ezer forintért cserélnének kijelzőt...
2013. márc. 10. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem fogsz találni honnan szerezne olcsóbb alkatrészt a szervíz, mint a másik? Ez nem olyan mint az utángyártott akku!
2013. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem én azzal voltam h a gyártó szervize hülyére akar venni hogy az egész kijelzőt ki akarják gyerélni! Mert én úgy gondoltam h a kijelző legfelső rétegét kell csak cserélni mivel az repedt meg, kijelző nem folyt össze érintésre reagál csak a repedés megvezeti az érintést, magyarán így használhatatlan! Én mint hozzá nem értő meg azzal voltam hogy csak a legfelső réteg cseréje szükséges...
2013. márc. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!