Érdemes Amazon Kindle-t Amerikából rendelni?

Figyelt kérdés

Az látom hogy olcsóbb, de nincs valamilyen hátulütője? Gyanús hogy szállítással együtt tízezer forinttal olcsóbb, mint itthon a boltokban.

akár az Amazonról:

[link]

Akár Ebay-ről:

[link]



2013. márc. 13. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A Kindle az Amazon terméke, ők a hivatalos forgalmazók is, szerinted mégis milyen hátulütője lenne? Itthon egyszerűen csak minden drágább.
2013. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak ennyivel nem lehet ok nélkül drágább... Gondoltam valamilyen helyfüggő szolgáltatás, vagy ilyesmi lehet a dolog hátterében.
2013. márc. 14. 01:06
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Nekem pont ma hozták ki, úgyhogy azt hiszem hiteles infót tudok adni erről.

Valóban jól látod jóval olcsóbb. VISZONT! Amit te nézel az a reklámos verzió, amit Magyarországra nem szállít az amazon. Ha rendelni szeretnél nem a sima amazon oldalra kell menni, hanem az amazon global-ra, mert itt foglalkoznak a nemzetközi eladásokkal. [link]


Hozzá tenném itthon 32-39ezertől adják a kindlet DE ne dőlj be ezeknek, mert átverés. Ezek ugyanis reklámosak kivétel nélkül, drága magyar kereskedőink legalább 10ezer forintnyi hasznot ráraknak, aki nem néz utána észre se veszi és szánt szándékkal ki se írják a legtöbb oldalra. Amit tudnod kell, hogy ha sima kindlet szeretnél akkor csak a reklámmenteset lehet ide rendelni amazontól (89$+postaköltség+adó), én is ilyet rendeltem, pontosan 32.500 forint volt (tehát ugyan annyi vagy még kevesebb is mintha itthon reklámosat vettem volna). Ami gondom volt belőle az a DHL...de hát nem is kell meglepődni azon, hogy ha valami Magyarországra határára ér akkor tuti, hogy valami történik az amúgy zökkenőmentes ügyintézéssel.

2013. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A bolt brutál drága, az Amazonról rendelés olcsóbb, de szerintem a legolcsóbb a hardverapro-n. Igaz, hogy előre kell fizetni, és 1-2 hét míg itt van. Kindle 5 kb.21e reklámosan, a paperwhite kb. 34e reklámosan. Sokan rendelnek tőlük (már én is rendeltem), megbízhatóak.
2013. márc. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!