Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptop akksi miért csinálja ezt?

Laptop akksi miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Havonta-két havonta szoktam lemeríteni,és feltölteni újra.Ma beraktam az akksit,amikor bekapcsoltam a gépet azt írta,hogy van hátra még 2 óra 4 perc.Tíz perce használom,és most a rendelekzésre álló idő 3 óra 10 perc volt,aztán most megint 2 óra 15re csökkent.Mitől van ez?A százalék jelzés mellette teljesen oké,az nem csökken gyorsan,és nőni nem szokott,csak a perc jelzése

2013. márc. 14. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek előrevetített kalkulációk, nem pontosak. Idő kell nekik még beállnak.
2013. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem jelent problémát? Tavaly karácsony óta van meg a gép,az akksit azóta így használom.
2013. márc. 14. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Az igénybevétel mértékétől függ a becsült hátralévő idő.

Ez kb olyan mintha egy szobabiciklire ültetnélek hogy tekerd.

Megkérdezném 10 perc múlva hogy meddig bírod még.

Azt mondod hogy egy órát.

Akkor átváltanám háromszor nehezebb fokozatra.

Nyilván az lenne a véleményed hogy 10 perc múlva feladod.

A laptopodon is függ attól hogy netezel, játszol, filmet nézel vagy mást csinálsz, változik a terhelés.

2013. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De csak netezek,ugyan azt a weblapot használom amióta bekapcsoltam,a terhelés elvileg nem lehet akkor nagyobb,nem?
2013. márc. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!