Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop akkumulátor/telep/akksi...

Laptop akkumulátor/telep/akksi/akku miért merül le?

Figyelt kérdés
Acer akku, 3 éves a gép. Win7 van rajta. Vista volt eredetileg, azzal semmi probléma nem volt. kb. 5 percig bírja az akkumulátor. Li-on akksi. A gép javasolja a telep cseréjét, de nincs rá 23 ezrem. Lemeríteni nem tudom mert hiába kapcsol ki mikor lemerül, annyi még marad benne hogy ha megnyomom az indítást villogjon hogy le van merülve, de azt olvastam ezt nem kell formázni mert nincs memória effektus
2012. febr. 6. 13:40
 1/2 2xSü ***** válasza:
A „formázás” max. ideig-óráig segítene. 3 éves gép esetén lehetséges, hogy tényleg teljesen elhasználódott az aksi. A cserén illetve az adapterről való működésen kívül nincs igazán alternatíva…
2012. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni. Törődj bele szerintem :), használd csak asztalnál a laptopot, mert az aksik túlságosan is drágák. Max ha már nagyon rossz az aksi vegyed ki belőle végleg, nehogy zárlatos legyen mert előfordulhat, hogy kikapcsol a gép akkor pl. csak úgy magától.
2012. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!